Han Solo je hotový, novými plakáty odkazuje na staré westerny

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Solo: Star Wars Story dorazí do kin zhruba za měsíc a vedle povedených tv spotů a trailerů do toho začíná LucasFilm šlapat i s novými plakáty. Ty patří jednotlivým postavám a potvrzují westernový feeling, který by neměl chybět ani v samotném filmu.

Na všech devět nových oficiálních plakátů se můžete podívat níže a mimo jiné se z nich dozvíte i to, že herec a režisér Jon Favreau dabuje čtyřrukou příšerku jménem Rio. Plakáty zveřejnil LucasFilm přímo na webu starwars.com.

Film je také už mimochodem hotový. Na Twitteru to oznámil jeho režisér Ron Howard, který napsal, že postprodukce je u konce. Finální produkt tak už zbývá „jenom“ prodat. Tedy sestříhat další povedené trailery a tv spoty, zaplavit jimi internet, televizi i ulice a nahnat herce před kamery všech možných médií.

Propagaci filmu nebudou mít lehkou, protože o stejný čas a peníze diváků se budou v těchto týdnech rvát také aktuální Avengers: Infinity War, nebo nadcházející Deadpool 2. Nedlouho poté se přiřítí Jurský svět: Zánik říše a další pecky.

Solo se tak řítí do kin s obrovskou konkurencí v zádech a bude zajímavé sledovat, jak moc ho ostatní blockbustery semelou a kolik prostoru si mladý Han Solo vybojuje jenom pro sebe. Film bude mít premiéru už 25. května.

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Solo character posters

Tagy: akční dobrodružný star wars han solo Solo film

Zdroje: starwars.com,Ron Howard Twitter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.