Disney zveřejnila začátek dokumentu o natáčení Star Wars: Poslední z Jediů

- Trailery autor: Adam Homola

Star Wars: Poslední z Jediů přichází na digitální distribuci i fyzické nosiče, a tak Disney odhaluje jednu kartu za druhou. Například dokument z natáčení se jménem The Director and the Jedi.

V přiložené ukázce se můžete podívat jen na malý nástřel, ale kdyby vám to nestačilo, najdete pod tímto odkazem prvních skoro dvanáct minut dokumentu. A minimálně začátek vypadá hodně slibně bez ohledu na to, co si o celém filmu myslíte.

Poslední z Jediů nebude zatím posledním filmem z univerza Star Wars moc dlouho. Namísto klasického ročního čekání si počkáme jen pár měsíců, protože už v květnu dorazí mladý Han Solo. Toho ztvární mladý, ovšem nevím jak nadějný Alden Ehrenreich.

Tagy: akční sci-fi fantasy dobrodružný star wars star wars the last jedi

Zdroje: tisková zpráva,IMDB

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.