Westernový Han Solo varuje: takovéhle Star Wars na plátnech ještě nebyly

- Trailery autor: Adam Homola

Svět Star Wars známe napříč řadou filmů víc než dobře, ale tvůrci nadcházejícího Solo: Star Wars Story nás varují: tentokrát to bude jiné. A světe div se, nejde jen o marketingové řečičky. V době, kdy se Solo odehrává, je totiž Impérium na vrcholu sil.

Vládne všude, není před ním úniku a prakticky všichni dělají co můžou jen aby přežili. Tohle jsme ještě na plátnech neviděli, a právě do takové atmosféry a doby se najednou dostaví nová naděje, skoro až bohémská duše: Han Solo.

Hana tady potkáme krátce předtím, než jak jsme ho poznali v prvních Star Wars v 70. letech, kdy si ho zahrál tehdy ještě mladý Harrison Ford. A uvidíme všechno, co vidět chceme – tedy první setkání s Landem, s Chewbaccou, s Falconem…

LucasFilm ukazuje v novém videu řadu nových záběrů a nebojí se šlapat do westernového feelingu ještě víc než minule. V kontextu toho, že to jsou pořád přeci jenom Star Wars, to působí možná už trochu zvláštně a těžko říct, jestli bude westernový hudební doprovod součástí i samotného filmu.

Solo: Star Wars Story bude mít premiéru už za necelý měsíc, 24. května.

Tagy: sci-fi dobrodružný star wars han solo Solo film

Zdroje: Lucasfilm

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.