Han Solo je konečně tady! Podívejte se na první trailer na Solo: Star Wars Story

- Trailery autor: Adam Homola

Teaser byl sice ok, ale být jen „ok“ u Star Wars nestačí. Solo se nemůže opírat o žádné velké hvězdy ani oblíbené postavy aktuální hlavní trilogie (i když kolem té jedné z nejoblíbenějších se točí...) a kolem natáčení filmu kolovala hromada nepěkných zpráv. Jenže v LucasFilmu teď vydali první plnohodnotný trailer a ten šlape na plyn!

V něm už nemám Aldenu Ehrenreichovi problém toho Hana Sola věřit, a i Chewie tady válí. Skvělých momentů tady sdílí Han s Chewiem hned několik, ale v tom, kdy se ho ptá Han „What do you think?“, Chewie jen zakroutí hlavou a Han odvětí „Well what do you know.“ je perfektní. Tady toho Hana Ehrenreich opravdu trefil a daří se mu i v dalších scénách traileru.

Dobře vypadá i gangster v podání Paula Bettanyho, akce na vlaku, nebo ono střílení kdesi jinde. A hlavně Chewieho brutální „smeč“.

Celé to ale hlavně ani moc nevypadá jako typický Star Wars film, ale jako spíš nějaký hodně drahý sci-fi „western“ spojený s heistovkou s malou špetkou předaleké galaxie. Ostatně na westernový feeling odkazuje i oficiální plakát, přiložený níže.

Jednoduše se pomalu začínám těšit a Solo začíná v mém žebříčku očekávaných letních filmů stoupat prudce nahoru – nad Avengers i druhého Deadpoola. A to ještě přijdou minimálně tv spoty, ne-li rovnou další velké trailery.

solo-theatrical-poster-1000_27861ab7

Tagy: akční sci-fi dobrodružný star wars han solo Solo film

Zdroje: Disney

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.