Špičkový trailer na kontroverzní Star Wars: Poslední z Jediů láká na Blu-ray plný bonusů

- Trailery autor: Adam Homola

Star Wars: Poslední z Jediů si svoji pouť světovými kiny odkroutila a možná bychom mohli říct, že nenaplnila očekávání? Sice nevíme, jaká ta očekávání přesně byla, nicméně faktem je, že film utržil výrazně méně peněz než Abramsova 7. epizoda Síla se probouzí, a navíc ještě naštvala řadu fanoušků.

Pokud se na film chcete podívat v klidu ještě jednou, nebo si prostě jen doplnit sbírku, budete mít příležitost 13. března, kdy Star Wars: Poslední z Jediů vyjde na digitálních platformách a Movies Anywhere v HD a 4K Ultra HD. Na Blu-ray 4K Ultra HD, Blu-ray a streamovacích platformách pak film vyjde 27. března.

Pochopitelně nepůjde jen o film jako takový. Ten Disney doplní řadou bonusů, kdy se můžete těšit na dokument o natáčení, čtrnáct vystřižených scén, audio komentář, pohled na tamní mytologii, rozbor scén, tvorbu vesmírných bitev, proces motion capture a spoustu dalších bonusů.

Jestli vás zajímají technické specifikace toho, co se nabízí, tak níže najdete výpis všeho podstatného tak, jak to oznámil sám LucasFilm. Technické údaje níže se týkají samozřejmě primárně amerického trhu, nikoliv toho našeho:

DISC SPECIFICATION:

FEATURE RUN TIME: Approximately 152 min.

RATING: PG-13 in U.S.; PG in CE; PG in CF

ASPECT RATIO: 2.39:1

AUDIO:

4K UHD (US): English 7.1.4 Dolby Atmos; English 7.1 Dolby Digital Plus; English 2.0 Descriptive Audio, Spanish 7.1 Dolby Digital Plus

4K UHD (Canada): English 7.1.4 Dolby Atmos; English 7.1 Dolby Digital Plus; English 2.0 Descriptive Audio, French 7.1 Dolby Digital Plus

Blu-ray: English 7.1 DTS-HDMA, English 2.0 Descriptive Audio, French and Spanish 5.1 Dolby Digital Language Tracks

DVD: English 5.1 Dolby Digital, English 2.0 Descriptive Audio, French and Spanish 5.1 Dolby Digital Language Tracks

Digital 4K UHD: English Dolby Atmos (where available), English 7.1 Dolby Digital (where available), English, French & Spanish 5.1 Dolby Digital, English 2.0 Descriptive Audio (where available)

Digital HD: English, French & Spanish 5.1 Dolby Digital, English 2.0 Descriptive Audio (where available)

SUBTITLES:

UHD / BD: English SDH, French & Spanish

DVD: English SDH, French & Spanish

Digital: English SDH, English Closed Caption, French & Spanish (where available)

The-Last-Jedi-4K-Combo-3

Tagy: akční sci-fi fantasy dobrodružný star wars star wars the last jedi

Zdroje: starwars.com

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.