Han Solo prohrává v kartách, lítá, střílí a vtipkuje s Chewbaccou

- Trailery autor: Adam Homola

Solo: Star Wars Story půjde do kin už na konci května, tedy za měsíc a nějaké drobné a LucasFilm do toho začíná šlapat. Musí, protože datum premiéry se blíží a konkurence je veliká. Nedávno jsme tu měli konečně plnohodnotný a notně povedený trailer. Tentokrát LucasFilm vyrukoval s taktéž povedeným tv spotem.

Ten se sice podle svého názvu věnuje posádce, ale hlavní roli v něm má duo Solo & Chewie. Ústřední dvojice si ve filmu užijeme až až a vypadá to, že se máme na co těšit. Dvojici to totiž hezky klape už v kratičkém tv spotu a momenty, kdy se poznávají, nebo se popichují, zkrátka fungují.

Solo: Star Wars Story jednoduše vypadá s každou další ukázkou lépe, a to jich nás ještě několik čeká. Aktuální teaser ale pracovní vztah i osobní přátelství obou „pánů“ předvádí skvěle, byť je jasné, že tady hraje obrovskou roli skvělý, svižný a energický střih.

Do kin si na Solo: Star Wars Story zajdeme už 25. května.

Tagy: akční sci-fi dobrodružný star wars han solo Solo film

Zdroje: Lucasfilm

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.