O hlavní hudební motiv pro Solo: Star Wars Story se postará Williams

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Na absenci Johna Williamse u filmů ze série Star Wars, které nepatří do hlavní dějové linie Skywalkerů, jsme si už zvykli. O Rogue One se postaral Michael Giacchino a před několika měsíci přišlo oznámení, že o hudbu v Solo: Star Wars Story se postará John Powell. Jenže ouha, Williams je zpátky.

Respektive „pouze“ přiloží ruku k dílu. Legendární skladatel vytvoří pro Solo: Star Wars Story hlavní hudební motiv, zatímco Powell složí zbytek soundtracku, jak reportuje Variety. Začne tedy Williams, který svůj výtvor předá Powellovi a ten se od něj odpíchne směrem k celému soundtracku.

Powell už stejně v minulosti prohlásil, že všechno, co hodlá pro Solo: Star Wars Story složit, se bude hudbou Williamse inspirovat. Ostatně jde o Star Wars a ty si, alespoň zatím, bez Williamse neumíme představit. I Giacchino v Rogue One od mistra hodně zručně „opisoval", i když na Williamse nedosáhl.

Tagy: sci-fi star wars han solo Solo film

Zdroje: Variety

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.