Mladý Han Solo konečně odhaluje svoji pravou tvář

- Trailery autor: Adam Homola

TV Spot ze Super Bowlu skutečně jen naznačoval, naťukával a vábil. Hlavně nám mladého Hana Sola téměř neukázal. Disney ale přislíbila teaser krátce po Super Bowlu a vyložila tak své první karty na stůl.

V prvním teaseru na Solo: Star Wars Story se nám jako mladý Han Solo představuje doposud nepříliš známý herec Alden Ehrenreich, který má co dělat. Hana Sola hrál v původní trilogii Star Wars a v sedmé epizodě z roku 2015 Harrison Ford. Ehrenreich má, stejně jako asi drtivá většina mladých herců v Hollywoodu do Forda daleko, ale snad studio vědělo, co dělá.

Alden Ehrenreich vám hned v úvodu prvního teaseru vysvětlí, že měl pod palcem pouliční podvody už od svých deseti let. Taky ho vyrazili z letecké akademie a teď chce být pilotem. Tím nejlepším pilotem celé galaxie.

Nechybí ani Lando Calrissian v podání Donalda Glovera, který vypadá fakt dobře na první dobou. V traileru se neztratí ani Woody Harrelson jako Tobias Beckett a Emilia Clarke jako Qi’Ra. Potěší i pohled na nezvykle čistý a nový interiér Millennium Falcon a různé westernové náznaky, včetně onoho přiznaně westernového duelu.

Závěr traileru nám pak jen názorně dokáže, jak skvělý pilot Han Solo byl už za svých mladých let. Zatím bych tedy flintu do žita neházel, i když tam pořád ono „wow!“ chybí.

Lucasfilm ještě vydal několik prvních oficiálních plakátů k filmu:

Solo poster

Solo poster

Solo poster

Solo poster

Opakování je matka moudrosti, takže pro jistotu přikládám i zmíněný TV spot ze Super Bowlu:

Tagy: akční sci-fi dobrodružný star wars han solo Solo film

Zdroje: starwars.com

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.