Plakát k filmu: Solo: Star Wars Story 3D

Solo: Star Wars Story Solo: A Star Wars Story

USA, 2018

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Ron Howard | celý štáb
Hrají:
Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke | všichni herci

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Solo: Star Wars Story 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Han Solo je hotový, novými plakáty odkazuje na staré westerny

  Han Solo je hotový, novými plakáty odkazuje na staré westerny

  25. 4. 2018 09:00 Solo: Star Wars Story dorazí do kin zhruba za měsíc a vedle povedených tv spotů a trailerů do toho začíná LucasFilm šlapat i s novými plakáty. Ty patří jednotlivým postavám a potvrzují westernový feeling, který by neměl chybět ani v samotném filmu.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Han Solo prohrává v kartách, lítá, střílí a vtipkuje s Chewbaccou

  Han Solo prohrává v kartách, lítá, střílí a vtipkuje s Chewbaccou

  16. 4. 2018 14:03 Solo: Star Wars Story půjde do kin už na konci května, tedy za měsíc a nějaké drobné a LucasFilm do toho začíná šlapat. Musí, protože datum premiéry se blíží a konkurence je veliká. Nedávno jsme tu měli konečně plnohodnotný a notně povedený trailer. Tentokrát LucasFilm vyrukoval s taktéž povedeným tv spotem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Han Solo je konečně tady! Podívejte se na první trailer na Solo: Star Wars Story

  Han Solo je konečně tady! Podívejte se na první trailer na Solo: Star Wars Story

  9. 4. 2018 09:17 Teaser byl sice ok, ale být jen „ok“ u Star Wars nestačí. Solo se nemůže opírat o žádné velké hvězdy ani oblíbené postavy aktuální hlavní trilogie (i když kolem té jedné z nejoblíbenějších se točí...) a kolem natáčení filmu kolovala hromada nepěkných zpráv. Jenže v LucasFilmu teď vydali první plnohodnotný trailer a ten šlape na plyn!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.