Hellboy dorazí už příští čtvrtek, jak připomíná nový featurette a klip

- Trailery autor: Redakce Dokina.cz

Nový Hellboy vtrhne do kin už příští čtvrtek a fanoušci by se měli připravit na něco podstatně jiného než to, co nám před lety naservíroval Guillermo del Toro.

S novým představitelem Hellboye nás čeká i nový příběh: temný hrdina se zde pod hlavičkou Úřadu paranormálního výzkumu a obrany snaží zabránit smrtící epidemii, kterou chce na zem seslat čarodějnice Nimue.

Režie se v novém trháku narozdíl od předchozích snímků ujal Neil Marshall a postavu rohatého démona ztvárňuje David Harbour (Stranger Things). Vedle něj se můžete těšit na Millu Jovovich (Resident EvilPátý Element), či Iana McShaneho (DeadwoodJack a obři).

Na filmovém plátně se poprvé objevil v roce 2004, kdy se jej v režii Guillerma del Tora snažily využít spřeženci Zla v nacistických službách. Režisér se pak na Hellboye vrhl znovu o čtyři roky později v neméně úspěšném pokračování Hellboy 2: Zlatá armáda. V obou filmech si ústřední postavu rohatce zahrál new-yorský rodák Ron Perlman.

Nový IMAX plakát:

hellboy imax poster

Tagy: novinky Trailer

Zdroje: www.aintitcool.com

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.