Nový Hellboy dorazí do kin až za rok

- Novinky autor: Adam Homola

Nový Hellboy je teprve na začátku cesty, a ještě chvíli si na něj počkáme. Konkrétně něco málo přes rok – film bude mít premiéru 11. ledna 2019, jak reportuje THR.

Červený démon, který diváky zasypává hláškami a své nepřátele kulkami či svojí obří pěstí tak dorazí sice za dlouho, ale alespoň vypadá dobře. Ron Perlman byl pod vedením Guillermo del Tora povedeným Hellboyem, ale soudě minimálně podle prvních fotek nevypadá nový představil nijak špatně.

Hellboye si totiž zahraje David Harbour, kterého můžete znát jako šerifa ze seriálu Stranger Things a jak jsme si už ukázali minule, vypadá slibně. Po jeho boku bude ve filmu třeba ještě Milla Jovovich, Ian McShane, nebo Daniel Dae Kim a další.

Režírování má pak na starosti Neil Marshall, kterého můžete znát díky filmům Pád do tmy, Psí vojáci, Centurion, nebo třeba Soudný den.

Tagy: akční komiksové filmy

Zdroje: The Hollywood Reporter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.