Nový Hellboy je na prvním plakátu řádně pekelný

- Novinky autor: Adam Homola

Hellboy je už za rohem: do kin by měl dorazit v dubnu příštího roku, což znamená, že teaser bychom měli dostat velmi brzy. První ukázku tu zatím nemáme, ale tvůrci se pochlubili něčím, nad čím nejde jen tak mávnout rukou – novým plakátem s titulním hrdinou.

Že nový Hellboy vypadá dobře víme už z prvních fotek, ale teď tu máme první oficiální plakát, kde vypadá ještě líp. Nechybí mu jeho ikonická ruka, rohy, drsný výraz a všeříkající hláška vpravo dole: „LEGENDARY AF“.

Hellboye tentokrát nehraje oblíbený Ron Perlman, který ho ztvárnil ve dvou filmech od Guillerma del Tora. Štafetu přebral méně známý David Harbour, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu Stranger Things.

Ve filmu pak hraje třeba i Milla Jovovich, Ian McShane, Sasha Lane, Daniel Dae Kim a další.

hellboy

Tagy: akční

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.