V necenzurovaném traileru na tu pilu Hellboy přitlačil a je to znát

- Trailery autor: Adam Homola

Druhý trailer na Hellboye je tady a konečně má alespoň nějakou šťávu. Tentokrát jde o eRkový trailer, nicméně těch pár nadávek a trocha krve není to, kvůli čemu by to stálo za to.

Tvůrci se konečně chytli za nos a připravili lepší střih, zajímavější scény i o něco vhodnější hudební podkres. Jenže ani s tímhle vším pořád nejde o něco, co by vám mělo otevřít ústa, naježit chlupy a hned vás přinutit zabookovat příslušné datum v kalendáři.

Samotný David Harbour přitom není problém, tomu Hellboy zdá se docela sluší, a i ta Milla Jovovich je jako hlavní záporačka vlastně fajn. Jen to celé tak nějak nemá šťávu, žádnou příchuť, chybí tah na branku a jakýkoliv wow moment.

Nejvíc se k tomu blíží snad jen hodně cool vypadající let na drakovi, jenže jedna vlaštovka jaro nedělá. Oproti opravdu špatnému prvnímu traileru je tohle jasné zlepšení. Jenže na to, abych si začal dělat plány, jak na nového Hellboye půjdu v dubnu do kina, je to pořád málo.

Tagy: akční hellboy

Zdroje: tisková zpráva

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.