Podívejte se na první trailer na nového Hellboye. Nebo radši ne

- Trailery autor: Adam Homola

Tak jsme se dočkali prvního traileru na nového Hellboye a není to dobré. Film nenatáčí Guillermo del Toro, režisér prvních dvou snímků, ale Neil Marshall.

Ten v poslední době moc filmů nenatočil. Sice má na kontě staré béčko Dog Soldiers a za to ho budu mít vždcyk alespoň trochu rád, ale jinak to jsou převážně jen vybrané epizody seriálů Hra o trůny, Westworld, Lost in Space, Black Sails, Constantine apod.

Hellboye samotného se tentokrát ujal David Harbour, známý především jako šerif Hopper ze seriálu Stranger Things. Samotný Harbour sice taky dvakrát velké nadšení nevzbuzuje, ale nakonec vypadá vlastně docela použitelně.

Problém je, zdá se, ve všem ostatním. Trailer nenabízí zajímavé lokce, kostýmy, hlášky, humor, krev, jakkoliv působivé pojetí scén... Nic tu nevypadá cool, nic tu nevypadá epicky a všechno je to takové nemastné neslané. Snad jen ten poslední záběr se blíží k něčemu, co by si mohlo s „cool“ potykat.

Snad je to do jisté míry jen střihem traileru a zvolným materiálem a další trailery nás přesvědčí o tom, že na nového Hellboye si máme v dubnu příštího roku zajít do kina.

Tagy: akční komiksové filmy dobrodružný

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.