Hellboy: nové tv spoty nastavenou laťku nikam neposouvají

- Trailery autor: Adam Homola

Minule to necenzurovaný trailer trochu zlepšil a s laťkou posunutou nahoru toho dva nové tv spoty moc nedělají.

Svižnější střih ukázek na Hellboye jen prospívá, byť ani nový materiál a rychlý střih nezakrývá fakt, že čelist na zem neletí. Alespoň zatím ne a trochu se bojím, že tvůrci žádné bombastické eso z rukávu nevytáhnou.

Hellboy na drakovi je cool, některé jiné scény taky nevypadají špatně, ale kolem a kolem tomu chybí šťáva, energie a překvapivě i atmosféra.

Film jde do kin už za necelý měsíc, konkrétně 11. dubna. Hellboy se tak vecpal mezi potenciálně velký komediální Shazam! a rozhodně velký, epický a bezkonkurenční Avengers: Endgame. Skoro to vypadá, jako by studio poslalo červeného démona na smrt, ale třeba se v tomhle slotu Hellboy najde a uspěje aspoň trochu.

Tagy: akční superhrdina

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.