Plakát k filmu: Hellboy

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Hellboy

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový Hellboy je na prvním plakátu řádně pekelný

  Nový Hellboy je na prvním plakátu řádně pekelný

  2. 10. 2018 11:50 Hellboy je už za rohem: do kin by měl dorazit v dubnu příštího roku, což znamená, že teaser bychom měli dostat velmi brzy. První ukázku tu zatím nemáme, ale tvůrci se pochlubili něčím, nad čím nejde jen tak mávnout rukou – novým plakátem s titulním hrdinou.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový Hellboy dorazí do kin až za rok

  Nový Hellboy dorazí do kin až za rok

  1. 12. 2017 10:06 Nový Hellboy je teprve na začátku cesty, a ještě chvíli si na něj počkáme. Konkrétně něco málo přes rok – film bude mít premiéru 11. ledna 2019, jak reportuje THR.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: David Harbour se představuje jako Hellboy

  David Harbour se představuje jako Hellboy

  14. 9. 2017 10:38 První i druhý Hellboy od režiséra Guillermo del Tora se řadí k těm sice menším, ale o to zajímavějším a odvážnějším filmům podle komiksů. Rudého hrdinu tehdy ztvárnil Ron Perlman, kterému je dnes 67 let, a tak byl třetí díl už víceméně jasně mimo hru. Hollywood je ale Hollywood a zajímavá látka se nenechává ležet ladem. Proto se Hellboy vrací pod taktovkou jiného režiséra, v kůži jiného herce a teď o sobě dává skrze Twitter zase po čase vědět.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.