Plakát k filmu: Star Wars: Síla se probouzí

Star Wars: Síla se probouzí Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

dokina.cz
8,0

Premiéra 17. 12. 2015
USA, 2015, 132 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
J.J. Abrams | celý štáb
Hrají:
Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, Kenny Baker, Daisy Ridley, Gwendoline Christie, Lupita Nyong'o | všichni herci

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 60 hlasů

Recenze filmu Star Wars: Síla se probouzí

  • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

  • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na iDnes

    Recenze iDnes 65

    Když v roce 1977 změnily svět filmu Hvězdné války, dostaly přízvisko vesmírná pohádka pro dospělé. S jejich premiérovou, už sedmou epizodou Star Wars: Síla se probouzí, která právě vstupuje do českých kin, se pohádka pro dospělé mění v pohádku pro dospívající.

  • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 85

    Snímek Star Wars: Síla se probouzí je jednoduše pokračováním Hvězdných válek, které se nesnaží být něčím jiným. Nesnaží se být přehnaně originální. Nabízí nám to, co od nich očekáváme a co máme rádi. Nic víc, ani míň.

  • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na FilmSpot

    Recenze FilmSpot 90

    V historii kinematografie asi neexistuje větší a kultovnější filmová sága s početnější fanouškovskou základnou, než Star Wars. Její sedmý díl tím pádem patří nejen k nejočekávanějším filmům roku, ale i k těm, o něž se dalo nejvíce bát. Ani vynikající volba režiséra padnuvší na J.J. Abramse, který s obrovským úspěchem rebootoval Star Trek, nepřesvědčila všechny, a noční můry v podobě Mickeyho Mouse se světelným mečem nezahnala. Zveřejněné trailery nicméně navrátily úsměv do tváří milionů a po dnešní premiéře si snad mohou už všichni definitivně oddechnout a vítězoslavně zajásat.

  • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Fandíme filmu

    Recenze Fandíme filmu 100

    Nejlepší velkofilmový zážitek za několik posledních let dorazil do našich kin.

Související články k filmu Star Wars: Síla se probouzí

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Disney zveřejnila další animované filmečky doplňující příběh nových Star Wars

    Disney zveřejnila další animované filmečky doplňující příběh nových Star Wars

    3. 10. 2017 12:24 Pod názvem Star Wars Forces of Destiny nenajdete nový film nebo snad hraný seriál, ale kratičké animované „filmy“ vyplňující prázdná místa kolem událostí Star Wars: Síla se probouzí.

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Šéf Disney naznačil dlouholeté plány pro Star Wars – až do roku 2032

    Šéf Disney naznačil dlouholeté plány pro Star Wars – až do roku 2032

    27. 3. 2017 15:11 Star Wars tady s námi budou hodně dlouho. To jsme mohli tak nějak tušit ve chvíli, kdy celou značku koupila Disney, ale teď to tu máme z úst toho nejpovolanějšího. Šéf Disney Bob Iger totiž prozradil, že kreativní tým Lucasfilmu v současné době přemýšlí nad všemi možnými příběhy ze světa Star Wars pro příští dekádu a půl.

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Desítce nejstahovanějších filmů roku 2016 vévodí sci-fi a fantasy

    Desítce nejstahovanějších filmů roku 2016 vévodí sci-fi a fantasy

    13. 1. 2017 10:00 Uplynulý rok se mohl pyšnit pěknou řádkou filmových megahitů. Server TorrentFreak zveřejnil desítku nejstahovanějších filmů na BitTorrentu. S jistotou můžeme říct, že převahu mají tentokrát všichni možní superhrdinové, celkově byl zájem hlavně o žánr sci-fi a fantasy. Ve výčtu však nechybí ani animák, nebo Leonardo Dicaprio ve své oscarové roli. Co všechno jste si loni stáhli vy?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.