Plakát k filmu: Star Wars: Síla se probouzí

Star Wars: Síla se probouzí Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

dokina.cz
7,9

Premiéra 17. 12. 2015
USA, 2015, 132 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
J.J. Abrams | celý štáb
Hrají:
Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, Kenny Baker, Daisy Ridley, Gwendoline Christie, Lupita Nyong'o | všichni herci

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 61 hlasů

Recenze filmu Star Wars: Síla se probouzí

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Když v roce 1977 změnily svět filmu Hvězdné války, dostaly přízvisko vesmírná pohádka pro dospělé. S jejich premiérovou, už sedmou epizodou Star Wars: Síla se probouzí, která právě vstupuje do českých kin, se pohádka pro dospělé mění v pohádku pro dospívající.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Snímek Star Wars: Síla se probouzí je jednoduše pokračováním Hvězdných válek, které se nesnaží být něčím jiným. Nesnaží se být přehnaně originální. Nabízí nám to, co od nich očekáváme a co máme rádi. Nic víc, ani míň.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  V historii kinematografie asi neexistuje větší a kultovnější filmová sága s početnější fanouškovskou základnou, než Star Wars. Její sedmý díl tím pádem patří nejen k nejočekávanějším filmům roku, ale i k těm, o něž se dalo nejvíce bát. Ani vynikající volba režiséra padnuvší na J.J. Abramse, který s obrovským úspěchem rebootoval Star Trek, nepřesvědčila všechny, a noční můry v podobě Mickeyho Mouse se světelným mečem nezahnala. Zveřejněné trailery nicméně navrátily úsměv do tváří milionů a po dnešní premiéře si snad mohou už všichni definitivně oddechnout a vítězoslavně zajásat.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 100

  Nejlepší velkofilmový zážitek za několik posledních let dorazil do našich kin.

Související články k filmu Star Wars: Síla se probouzí

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.