Plakát k filmu: Star Wars: Poslední z Jediů

Star Wars: Poslední z Jediů Star Wars: The Last Jedi

dokina.cz
7,9

Premiéra 14. 12. 2017
USA, 2017, 150 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Rian Johnson | celý štáb
Hrají:
Daisy Ridley, Adam Driver, Tom Hardy, Carrie Fisher, Mark Hamill, Joseph Gordon-Levitt, Oscar Isaac | všichni herci

Návrat Hvězdných válek byl před dvěma lety nadšeně přijat fanoušky po celém světě. Jakkoliv však Síla se probouzí úspěšně navázala na původní trilogii zakončenou v roce 1983, nelze popřít, že její zápletka byla tak trochu remake Episody IV. Díl nový, kde by podobný přístup už zřejmě neprošel, bude proto skutečnou zkouškou ohně obnovených příběhů z jedné předaleké galaxie. Režíruje Rian Johnson, jež má na triku solidní scifi Looper.

Návrat Hvězdných válek byl před dvěma lety nadšeně přijat fanoušky po celém světě. Jakkoliv však Síla se probouzí úspěšně navázala na původní trilogii zakončenou v roce 1983, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
 • -
 • -
Kino Vzdálenost Znění Čas promítání
8.1 km DAB 18.30
Adresa:
Arkalycká 833/1, Praha
E-mail:
galaxie@cinemacity.cz
Tel.:
267 900 567
Web:
http://www.cinemacity.cz

Detail kina

29.0 km 15.30
Adresa:
Politických vězňů 445, Beroun
E-mail:
kino.beroun@iol.cz
Tel.:
311 621 811
Web:
http://www.kinoberoun.cz/

Detail kina

Recenze filmu Star Wars: Poslední z Jediů

 • Recenze Star Wars: Poslední z Jediů na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Poslední z Jediů je velkolepý snímek, kterému však něco chybí. A zdlouhavý začátek tomu moc nepomáhá. Když však začne akce, je to pořádná jízda. Navíc je tvůrce nutno pochválit za to, že se odklonili od očekávaných klišé a ve snímku tak najdeme spoustu překvapujících momentů, což potěší, protože, kdo by chtěl příběh, ve kterém může všechno předpovědět? A právě to činí z osmé epizody Star Wars (a celé ságy vůbec) tak jedinečnou a originální podívanou, jsou to ty nečekané zvraty, které milujeme už od dob epického prozrazení, že Darth Vader je Lukův otec. Když to spojíme se silným hereckým obsazením, klasickými znělkami a skvělou vizuální stránkou, dostaneme nezapomenutelnou podívanou, která rozhodně stojí za to.

 • Recenze Star Wars: Poslední z Jediů na Total film

  Recenze Total film 90

  Star Wars: Poslední z Jediů (2017) Překvapení. Ve všech směrech. Ohledně samotné špičkové kvality filmu a souladu režijní a scenáristické dovednosti. A především už zmiňovaných a skvěle propracovaných šokujících zvratů. Skvělá a plnokrevná zábava bez sebemenšího náznaku zklamání.

 • Recenze Star Wars: Poslední z Jediů na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  Tam, kde skončila sedmá epizoda Star Wars: Síla se probouzí, plynule navazuje osmá epizoda, tudíž hrstka rebelů hodného Odboje prchá před obří flotilou zlého Prvního řádu a Rey podává světelný meč Luku Skywalkerovi. A ten si ho od ní obřadně převezme a pak ho odhodí za sebe, což celkem dobře předznamenává, jaký mají tvůrci tohoto filmu názor na představy a očekávání fanoušků. Star Wars: Poslední z Jediů totiž sice kráčí ve stopách předchozího dílu, ale s úplně jiným režijním záměrem.

 • Recenze Star Wars: Poslední z Jediů na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

  Po návratu ke kořenům tu máme plnokrevný odpich novým směrem. Rian Johnson kašle na to, jak Star Wars fungovaly dřív, a míchá nevyzpytatelný černobílý koktejl, u kterého budete hledat čelist na zemi. Vizuální a hudební podání samozřejmě ctí lucasovskou historii. Všechno ostatní je ale nové, a pokud se (stejně jako hrdinové…) dokážete odpoutat od minulosti, mohl by vás Poslední z Jediů nefalšovaně nadchnout.

 • Recenze Star Wars: Poslední z Jediů na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Hororové manýry, milostné vrkání a nastavované finále. Nic jiného se vlastně snímku Star Wars: Poslední z Jediů nedá vytknout.

Související články k filmu Star Wars: Poslední z Jediů

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 4 špinavé historky ze vzniku Star Wars

  4 špinavé historky ze vzniku Star Wars

  15. 12. 2017 11:06 Sága Star Wars je opět v kurzu – kina začal okupovat již osmý díl série a to znamená, že fanoušci po celém světě opět ožívají. To není špatný výsledek na něco, co mělo tak pohnutý vznik – vzpomněli jsme na čtyři špinavé historky z počátku Hvězdných válek.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Osvěžte si před zhlédnutím Poslední z Jediů hlavní události Star Wars

  Osvěžte si před zhlédnutím Poslední z Jediů hlavní události Star Wars

  13. 12. 2017 12:43 Jakkoliv tvůrci z LucasFilmu osekali oficiální kánon o hromadu věcí, pořád je v něm mnohem víc, než jen samotné filmy. Těch je v tuto chvíli devět: původní trilogie, prequelová trilogie, dvě nová pokračování a Rogue One.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

  Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

  13. 12. 2017 09:28 Nová epizoda pro fanoušky Hvězdných válek, převtělení manželského páru, ze slavného filmaře maoistický umělec, uhrančivý thriller o nejtemnějších lidských touhách, zakázané lásce a rodinných prokletích a příběh padesátníka hledajícího práci v Pobaltí. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.