Malující Deadpool je to nejlepší, co dnes uvidíte

- Trailery autor: Adam Homola

Deadpool, respektive kreativní marketingový tým v čele s Ryanem Reynoldsem ty koule pořád má. Je hezké vidět, že se pokračování divoké jedničky nezvrhlo a bezpohlavní akční blockbuster, ale očividně pojede pořád po hodně nestandardních a hodně nekompromisních kolejích.

Tentokrát si tvůrci dělají srandu z malíře Boba Rosse a to naprosto geniálním způsobem. Jestli ho neznáte, dohánějte na YouTube, ale vlastně ho zase tolik znát nemusíte. Koukat na to, jak se Deadpool snaží malovat, je v kontextu tohoto teaseru mnohem zajímavější než koukat na těch pár záběrů z filmu.

I na ty se totiž dostane, ale nejde o žádný smysluplný klip, nebo tak něco. V podstatě dostaneme jen několik kratičkých záběrů, které spolu zřejmě vůbec nesouvisí. Snad jen škoda, že tam není Cable, ale dá se pochopit, že si ho tvůrci schovávají až na plnohodnotný trailer. Zatím se můžete podívat jen na jeho ruku…

Tagy: akční

Zdroje: 20th Century Fox

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.