Deadpool 2: nový trailer potvrzuje příběh, akci i sprosťárny

- Trailery autor: Adam Homola

Připravte se na nejnudnější ukázku z Deadpool 2. Ne snad že by bylo video níže o ničem, naopak, ale tentokrát jde opravdu o regulérní trailer na film. A ten je na poměry ostatních filmů sice vtipný, ale co si budeme povídat, malování s „Bobem Rossem“ jen tak něco nepřekoná.

Každopádně jsme konečně dostali spoustu nových záběrů z filmu, a dokonce i nějaký náznak zápletky.

Deadpool bude ochraňovat a zachraňovat jednoho zvláštního chlapce, kterého chce zase dostat Cable. Ten dostal prostor minule a teď je tak trochu v pozadí, ale to vůbec nevadí – prim hraje Deadpool, jeho partička a spousta vtípků.

Uvidíme také založení skupiny X-Force, jejíž součástí je i Domino a kousek akce si pro sebe v traileru uzme i Terry Crews.

Deadpool 2 bude mít premiéru už 17. května.

Tagy: akční

Zdroje: 20th Century Fox

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.