Deadpool 2 přijde do kin už v červnu 2018

- Novinky autor: Adam Homola

Že se Deadpool vrátí bylo jasné už po prvním víkendu jedničky v kinech. Ryanu Reynoldsovi to konečně vyšlo a byl tváří filmu, který utržil skoro 800 milionů dolarů. Proto prostě dvojka bude, i kdyby od projektu všichni odešli. Reynolds naštěstí zůstal a přes palubu šel jen režisér Tim Miller, prý kvůli „kreativních neshodám“ s Reynoldsem.

Nicméně za kameru se u dvojky postaví jeden z režisérů prvního Johna Wicka, David Leitch. John Wick byl sakra dobrý, a tak by neměla být tahle změna na škodu. Podle Variety by mělo začít natáčení už v červnu a premiéra bude následovat o rok později – 1. června 2018.

Deadpool se tak přesunul z únoru na lukrativní letní slot, obvykle rezervovaný pro sebejisté blockbustery. Čímž jednička rozhodně nebyla, ale právě se jím stala. Před dvojkou tak budou nejspíš filmy mířící na podobnou cílovou skupinu klidit cestu. Protože pokud se něco ošklivě nepokazí, „merc with a mouth“ si červen uzme z velké části pro sebe.

Reynolds se tentokrát postaví proti záporákovi Cable, kterého si zahraje Josh Brolin, jak jste se mohli na Dokina nedávno dočíst. Chybět nebude ani Domino, kterou si zahraje Zazie Beetz známá ze seriálu Atlanta.

Natáčení sice teprve začne, ale už jsme dostali takový menší poloteaser, který tehdy sloužil částečně také jako lákadlo na Logana.

Tagy: komedie akční superhrdinové Deadpool

Zdroje: Variety

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.