Deadpool 2 se toho nebojí: útočí rozkrokem, nabírá exoty a uráží konkurenci

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Že bude Deadpool 2 tlačit na pilu se čekalo, ale stejně dokázal nový trailer překvapit. Ryan Reynolds si zvládá dělat srandu ze zbytečně temného univerza DC, z Thanose, i sám ze sebe.

Respektive ze svého vlastního Deadpoola z první sólovky Wolverina. Přesně tuhle verzi svého aktuálně oblíbeného komiksového hrdiny Reynolds už v minulosti odsoudil, nadával na ni a dělal si z ní srandu. A je fajn vidět, že v tom pokračuje i nadále.

Finální trailer šlape na plyn i v jiných ohledech, ale třeba Cable pořád působí nevyužitě, stejně jako ostatní členové X-Force. Snad si nechávají jejich největší hlody a akční scény filmaři až do kina a neprozrazují je v trailerech.

Trailer si pro sebe ve finále bez problémů ukradne Peter. Ten sice nemá žádné schopnosti, ale stejně ho vezmou. A jeho skok z letadla vypadá tak akorát cool.

Deadpool 2 bude v kinech 17. května.

Tagy: komedie akční

Zdroje: 20th Century Fox

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.