Deadpool 3 asi nebude, šílený superhrdina bude pokračovat v X-Force

- Novinky autor: Adam Homola

První Deadpool byl obrovský hit, Deadpool 2 přijde do kin za pár týdnů a minimálně po komerční stránce to asi průšvih nebude a pak bude následovat Deadpool 3? Ne tak docela.

Hlavní herecká hvězda série Ryan Reynolds tvrdí, že Deadpool 3 nejspíš nebude. Sám prý sice v tuto chvíli ještě neví, ale podle něj se bude postava šíleného „superhrdiny“ dál rozvíjet v oznámené týmovce X-Force, jak reportuje EW.

Třetí Deadpool by prý moc nefungoval právě proto, že hlavnímu hrdinovi musíte podle Reynoldse „všechno vzít, a to nemůžete dělat pořád dokola“. Leda by byl Deadpool 3 výrazně odlišný, třeba s naprosto minimálním rozpočtem, a ještě divočejším scénářem, ale to je také docela nepravděpodobné.

Na jednu stranu to lze sice pochopit a je hezké, že nás nechce Reynolds v příštích pěti letech zavalit deseti Deadpooly. Na druhou stranu, pokud ale dvojka vydělá miliardu, což by se klidně stát mohlo (já bych si na to ale nevsadil), bude studio Reynoldsovi mazat tučné šeky kolem úst hlava nehlava.

Jak to celé dopadne teprve uvidíme, ale v tuhle chvíli je alespoň sympatické to, že se po dvou dílech vydá tvůrčí tým spíše směrem k X-Force, než k hromadě klasických pokračování.

Tagy: akční komiksové filmy superhrdinové Deadpool

Zdroje: Entertainment Weekly

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.