Deadpool jak ho neznáte: mládeži přístupný, téměř pohádkový antihrdina

- Trailery autor: Adam Homola

Že se Deadpool vrátí všichni víme. Trojka pořád oznámená není, ale minimálně nás čeká několik filmů ze série X-Force. Ještě předtím oblíbeného hubatého antihrdinu uvidíme v nové „pohádce“ Once Upon A Deadpool, tedy česky něco jako Byl jednou jeden Deadpool.

Once Upon A Deadpool půjde do zámořských kin už 12. prosince, ovšem ve velmi omezeném rozsahu a u nás ho v kinech nejspíš nečekejte. Film bude jakýsi mišmaš dvojky a nově natočených scén, ovšem s tím rozdílem, že bude přístupný i dětem.

Oficiální rating je PG-13, tudíž se tu nebude nadávat, neuvidíme (skoro) žádnou krev a všechno bude tak nějak víc korektní a normální. Sedí to k Deadpoolovi? Samozřejmě že ne. Ryan Reynolds ale natočil spoustu nových scén, jak už ostatně předvádí přiložený trailer.

Mládeži přístupná verze Deadpoola sice nedává kreativní smysl, ale po obchodní stránce o tom nelze moc polemizovat. Případný Deadpool 3 by se mohl s ratingem PG-13 dostat k mnohem většímu potenciálnímu publiku, studio by mohlo prodat víc hraček, oslovit víc trhů... A navíc Marvel, pod jehož křídla Deadpool směřuje, eRkové filmy moc nedělá.

S Once Upon A Deadpool si tak možná tvůrci zkouší přijetí a reakce fanoušků, a i když krev i sprosťárny k Deadpoolovi patří, v budoucnu se bude muset možná obejít bez nich.

Tagy: komedie akční pohádka

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.