Záporáka Cable si v Deadpool 2 zahraje Brolin

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Deadpool 2 má svého záporáka. Respektive záporák z druhého Deadpoola má konečně svého herce. Po několika měsících spekulací, kdy létala vzduchem různá jména padlo jméno poslední a definitivní: Josh Brolin.

Ten si zahraje protipól Deadpoola jménem Cable a pořádně mu zatopí. S informací o castingu přišel nejdřív Hollywood Reporter, načež to na svém Twitteru potvrdil i Ryan Reynolds. Samozřejmě způsobem, který jako by z Deadpoola vypadl. Potvrzení nakonec přišlo i od Brolina a jeho účtu na Instagramu.

Josh Brolin není žádný nováček ani na poli komiksových filmů. Jeho největší komiksová role ho přitom teprve čeká. V chystaném Avengers: Infinity War si zahraje Thanose, toho největšího, nejzlejšího a nejdrsnějšího záporáka, s jakým se museli Avengers kdy střetnout. Thanos se už v minulosti sem tam objevil, ale teprve v Infinity War ho uvidíme v akci.

Cable byl v Deadpool 2 docela žádanou rolí, o kterou se podle Hollywood Reporter ucházeli například Michael Shannon, Brad Pitt, Russell Crowe nebo třeba David Harbour, nicméně nakonec ji dostal Brolin.

Cable nebude jen jednorázovým záporákem, se kterým by Deadpool ve svém druhém filmu vymetl zem a do trojky by hledal někoho jiného. Brolin má prý smlouvu na čtyři filmy – nejpravděpodobnější scénář je tak Deadpool 2, Deadpool 3, X-Force, X-Force 2.

Tagy: komiksové filmy Deadpool

Zdroje: Hollywood Reporter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.