Deadpoole, seznam se s Cablem

- Trailery autor: Adam Homola

Deadpool 2, který se mimochodem pořád oficiálně jmenuje Untitled Deadpool Sequel, dostal nový trailer a že je o co stát. Pochopitelně nepřijdeme ani o pravidelnou a povinnou dávku vtípků, ale k nim dostáváme taky konečně spoustu záběrů z filmů.

Skoro to až připomíná plnohodnotný trailer, kde je skoro stejně tolik akce, kolik je tam vtípků. Film půjde do kin ž v květnu a uvidíme v něm spoustu starých známých. Hlavním tahounem nového traileru je ale nováček Cable v podání skvěle vypadajícího Joshe Brolina.

Vedle něj ve filmu bude taky (samozřejmě…) Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni, Zazie Beezt a další.

Ryan Reynolds vydal k filmu taky nový plakát (viz níže) a já se pořád nemůžu rozhodnout jestli je lepší plakát nebo ten trailer...

deadpool 2 poster

Tagy: komedie akční

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.