Disney zveřejnila další animované filmečky doplňující příběh nových Star Wars

- Trailery autor: Adam Homola

Pod názvem Star Wars Forces of Destiny nenajdete nový film nebo snad hraný seriál, ale kratičké animované „filmy“ vyplňující prázdná místa kolem událostí Star Wars: Síla se probouzí.

Disney teď na svém YouTube kanálu vydala první dva kousky z nové série a opět v nich uslyšíme herečku a v tomto případě dabérku Daisy Ridley jako Rey. Rey je ale bohužel z vyobrazených postav jediná herečka z filmu, která si svoji animovanou postavu dabuje.

Harrison Ford ani John Boyega si Hana Sola či Finna nenadabovali a jde to slyšet. Především u Sola, jehož nuceně drsný chraplák má do Fordova hlasu opravdu daleko. V kraťasu uvidíte ještě Chewbaccu a uslyšíte Maz Kanatu, kterou Lupita Nyong'o už naštěstí mluví.

Druhý nový animák se pak točí kolem Sabine Wren, do jejíž role se vrací dabérka Tiya Sircar, kterou jste mohli slyšet už v seriálu Star Wars Rebels. V dalších dílech pak uvidíme třeba Jyn Erso (Rogue One), nebo Ahsoku Tano.

Všechny předchozí díly Star Wars Forces of Destiny najdete níže:

 

 

 

 

 

 

Tagy: sci-fi star wars star wars: síla se probouzí

Zdroje: Disney

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.