Podívejte se na záběry z natáčení Star Wars: Poslední z Jediů

- Novinky autor: Adam Homola

Disneyovská akce D23 byla místem, kde se mohl objevit druhý teaser, nebo rovnou i trailer na Star Wars: Poslední z Jediů. Bohužel jsme místo toho dostali „jen“ pohled za kamery, ale i záběry z natáčení nových Star Wars jsou fajn jednohubkou předtím, než dostaneme nový a plnohodnotný trailer.

Ten by mohl přijít snad ještě během léta, ale mezitím se musíme spokojit se záběry na Millennium Falcon, všechny známé hrdiny, některé i během natáčení, jiné jen tak na place, nové tváře a nová prostředí.

A taky několik nových potvůrek, které nejsou bezduché počítačové modely, ale fyzické modely na place. Vedle toho jsme se dočkali také několika nových bílo červených plakátů se všemi hlavními hrdiny:

d23-2017-tlj-poster01

The Last Jedi

The Last Jedi

The Last Jedi

The Last Jedi

The Last Jedi

Tagy: akční sci-fi star wars star wars the last jedi

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.