Režisér Deadpool 2 začal natáčet Rychle a zběsile bez Vina Diesela

- Novinky autor: Adam Homola

A zatím taky bez Dwaynea „The Rock“ Johnsona. Z hlavních hvězd je na place zatím jen Jason Statham. Natáčí se v Británii, kam Johnson přiletí zhruba za týden. Momentálně ještě v Americe dokončuje Disneyho dobrodružnou Jungle Cruise, jen aby se za pár dnů přesunul do Anglie a rozjel tam další kapitolu dlouholeté série Rychle a zběsile.

Johnson mluví o novém filmu, který se mimochodem jmenuje Hobbs and Shaw, jako o evoluci. Což je přesně něco, co série Rychle a zběsile po osmi dílech potřebuje jako sůl. Už dlouho víme, že v Hobbs and Shaw nebude Vin Diesel a kdo ví, jestli se vůbec ukáže někdo ze staré party, kromě dvou titulních borců.

Zatím máme oficiálně potvrzeno jen pár jmen. Johnsona a Stathama doplní Vanessa Kirby a hlavního záporáka si střihne Idris Elba. O dalších hercích bychom se měli dozvědět velice brzy – natáčení ostatně začalo, tudíž další zprávy na sebe nenechají dlouho čekat.

Menší rozsah filmu by ale nebyl vůbec na škodu. Začít se může klidně s méně početnou partičkou lidí a v nevyhnutelných pokračováních se může tým postupně rozšiřovat. Tak jako se to dělo ve všech dílech Rychle a zběsile, kde každý díl přibyl někdo nový.

Hobbs and Shaw natáčí David Leitch. Ten má bohaté zkušenosti s kaskadérskými kousky, s producentováním i natáčením. Naposled režíroval Deadpool 2 a předtím si střihnul Atomic Blonde.

Film by tak měl být v dobrých rukách a osobně jsem za tu „evoluci“ série jen rád. Chemie mezi Johnsonem a Stathamem byla v posledních dílech Rychle a zběsile to asi nejzábavnější a osobně si dám radši jejich špičkování a akci než Dieselovo ohrané mudrování o důležitosti rodiny. Jak to celé dopadne uvidíme příští rok v létě.

rychle a zbesile hobbs a shaw

První fotka z placu Hobbs and Shaw. Jason Statham a režisér David Leitch. Zdroj: Instagram

Tagy: akční Rychle a zběsile

Zdroje: The Rock Instagram

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.