Predátor: Evoluce vsadí na masakr pestrých hrdinů se známým komikem v čele

- Novinky autor: Adam Homola

Nový Predátor se do kin dostane už v září. Ukázky pomalu začínají sešlapávat plyn, i když to pořád není tam, kde by to asi mělo být. Nicméně dobře známý obávaný vesmírný lovec se vrací a s ním i Shane Black. Teď režisér, ovšem v případě prvního Predátora přisprostlý Hawkins.

Ten hrál sice na place plném akčních hvězd a svalovců druhé housle, nicméně jeho roli si pamatujeme dodnes. Black teď ale nový film Predátor: Evoluce natáčí jako režisér a v nedávném rozhovoru v rámci The Rundown se rozpovídal jak o novém filmu, tak přihodil do placu několik historek z natáčení jedničky.

Na rozdíl od prvního dílu bude v novém Predátor: Evoluce partička lidí poměrně pestrá. V tomhle směru tak má nový Predátor mnohem blíž k Predátorům z roku 2010, kde šlo taky o dost roztodivnou směsku lidí.

Black to ale celé vysvětluje docela logicky a jasně: bandu divných lidí chtěl mít ve filmu kvůli jejich reakcím – když půjde ve filmu do tuhého a začne (doslova) téct krev, dočkáme se pestřejších a zajímavějších reakcí, než kdyby proti predátorům stála jednotka ostřílených a perfektně vycvičených vojáků. Důkazem zajímavých osobností může být už jenom jeden z hlavních hrdinů, komik Keegan-Michael Key, kterého jste v podobné roli asi ještě nikdy neviděli.

Snad tak na Blackova slova dojde a pestřejší skvadra hrdinů bude fungovat o poznání lépe než ve zmíněných Predátorech. Tam se na rozdílnost osobností tlačilo možná až příliš a ve výsledku to nefungovalo tak, jak asi tvůrci zamýšleli.

Predátor: Evoluce má premiéru 13. září. Níže se ještě můžete podívat na nové plakáty a fotky z filmu:

Predátor: Evoluce

Predátor: Evoluce

Predátor: Evoluce

Tagy: akční drama sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.