Predátor je zpátky, podívejte se na první ukázku

- Trailery autor: Adam Homola

Nový Predátor je konečně tady. Film půjde do kin letos v září a po sérii několika vcelku nicneříkajících obrázků na Twitteru přišli tvůrci s prvním trailerem.

Ten toho logicky zase moc neukazuje, spíše se jen točí kolem nových postav v čele s Holbrookem. Ale nebojte, bez Predátora samotného by to snad ani nešlo, a nakonec se dostaví i on. Ve značně vylepšené verzi.

O tom, že bude noví Predátoři geneticky upravení, mnohem chytřejší a nebezpečnější toho první ukázka naštěstí tolik neprozrazuje. Pouze naznačuje. Snad se všechno zásadní nevykecá ani v dalších trailerech a tvůrci si nechají i nějaké to překvapení na kino.

The Predator natáčí Shane Black a hrají v něm Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Jacob Tremblay, Sterling K. Brown, Boyd Holbrook, Jake Busey, Keegan-Michael Key, nebo třeba Trevante Rhodes.

Několik nových fotek z filmu:

The Predator

The Predator

The Predator

The Predator

Tagy: akční sci-fi Predator

Zdroje: 20th Century Fox

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.