Predátor bude dělat paseku na předměstí, ale pomůže i lidem

- Novinky autor: Adam Homola

První Predátor byl na svoji dobu docela unikátní macho akcí v džungli. Bylo to jasné, ale povedené béčko. Dvojka šla už s kvalitou dolů a hlavně vyměnila nevyzpytatelnou džungli za nudné velkoměsto. Predátoři se pak sice vrátili do džungle, ale byli obecně hodně jiní než předchozí díly. A teď se zdá, že dostaneme ještě mnohem odvážnější odklon od zajetých pořádků.

Šéfová studia FOX Stacey Snider totiž v rozhovoru pro Variety potvrdila, že se film odehrává na předměstí a že v centru veškerého dění je chlapec a jeho otec. Prý to navíc hned od první stránky scénáře vůbec nepůsobí jako klasický Predátor.

Hodně divoké jsou také některé fotky z natáčení, viz níže. Na nich vidíme Predátory, kterak jedou společně s lidmi v lidském bojovém vozidle a s lidmi tak nejspíš spolupracují. To je něco, co nadzvedne nejedno obočí a vzbuzuje otázku v nejednom fanouškovi původního filmu.

Jistý náznak spolupráce, nebo minimálně vzájemného respektu, jsme mohli koutkem oka zahlédnout už v Predátorech, ale tady to tvůrci zřejmě posunou na úplně novou úroveň.

Pořád bych ale neházel flintu do žita. Režíruje (a podílel se i na scénáři) velmi schopný Shane Black, který si ostatně v prvním Predátorovi zahrál a v posledních letech natočil a napsal několik povedených filmů včetně třetího Iron Mana, Správných chlapů, nebo třeba Kiss Kiss Bang Bang.

16052017_02

IMG_20170514_113104

16052017_01

Zdroj fotek: predator4-movie.com

Tagy: akční Predator

Zdroje: Variety,predator4-movie.com

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.