Finální trailer na Predátor: Evoluce má konečně ten správný říz

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Predátor: Evoluce půjde do kin už 13. září a co si budeme povídat, všechny předchozí trailery byly nemastné, neslané. Měly sice hezké obrázky, ale že by to lákalo do kina davy lidí se asi říct nedá. Finální trailer necelé dva týdny před premiérou to ale mění a má konečně ty správné grády.

A hlavně vypadá konečně taky jako film od Shane Blacka, což je jedině dobře. Navíc se zdá, že tu nebude jen akce, ale i násilí, což v moderních blockbusterech často chybí. V traileru tak vidíme sekání lidí na půl a podobné nechutnosti.

Ostatně nouze tu není ani o sprostá slova a celý film bude naštěstí eRko, takže krve i nadávek si užijeme až až. A kromě klasické akce na zemi si zřejmě užijeme i v Predátorech zatím neviděnou akci ve vzduchu – trailer naznačuje vzdušnou bitvu predátoří lodě s lidskými stíhačkami.

Především to ale konečně celé šlape, vypadá to slibně a tak, že by se z toho mohl vyklubat asi ten druhý nejlepší film série. Což sice není zas tak vysoká laťka, ale průšvih typu AvP, nebo nezajímavý průměr ve stylu Predátorů nás snad nečeká.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.