The Predator: proti bandě bývalých vojáků se postaví geneticky upravení Predátoři

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Nový Predátor se nám nedávno posunul až na září, ale minimálně první trailer bychom měli dostat už opravdu brzy. Místo něj je tu alespoň oficiální popis filmu, respektive synopsi, která potvrzuje dvě věci.

Především je to zasazení filmu na předměstí, takže žádná džungle se konat nebude. Teda možná bude, zatím ji nelze úplně vyloučit, nicméně většina filmu bude asi jen a pouze na předměstí. Druhou velkou zprávou je pak fakt, že se tentokrát nesetkáme s obyčejným Predátorem, ale s jeho ještě drsnější verzí:

„V explozivním novém pojetí série Predátor od režiséra Shanea Blacka se bude lovit doma, když se boje přesunou z dalekých končin vesmíru až do ulic na předměstí. Nejnebezpečnější lovci vesmíru jsou díky genetickému inženýrství a použití DNA jiných druhů ještě silnější, chytřejší a nebezpečnější než kdy dříve. Když jejich návrat na Zemi omylem spustí mladý chlapec, může zániku lidské rasy zabránit jen parta bývalých vojáků a naštvaná profesorka vědy.“

Kolem filmu je pořád hodně otazníků a z předměstí nejsou asi všichni zrovna nadšení, stejně jako z podivného (ale rozhodně ne špatného) castingu, kterému chybí jakákoliv pořádná hvězda. Všechny „slabiny“ filmu ale může velice schopný režisér Shane Black otočit v silné stránky, které nám v září vytřou zrak.

Trailer by na sebe neměl nechat dlouho čekat a pak budeme alespoň o něco chytřejší.

Tagy: akční drama sci-fi Predator

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.