Plakát k filmu: Star Wars: Episode VIII Premiéra

Star Wars: Episode VIII Star Wars: The Last Jedi

Premiéra 14. 12. 2017 (za 3 měsíce)
USA, 2017

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy

Návrat Hvězdných válek byl před dvěma lety nadšeně přijat fanoušky po celém světě. Jakkoliv však Síla se probouzí úspěšně navázala na původní trilogii zakončenou v roce 1983, nelze popřít, že její zápletka byla tak trochu remake Episody IV. Díl nový, kde by podobný přístup už zřejmě neprošel, bude proto skutečnou zkouškou ohně obnovených příběhů z jedné předaleké galaxie. Režíruje Rian Johnson, jež má na triku solidní scifi Looper.

Návrat Hvězdných válek byl před dvěma lety nadšeně přijat fanoušky po celém světě. Jakkoliv však Síla se probouzí úspěšně navázala na původní trilogii zakončenou v roce 1983, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 14. 12. 2017
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Star Wars: Episode VIII

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se na nové fotky ze Star Wars: Poslední z Jediů

  Podívejte se na nové fotky ze Star Wars: Poslední z Jediů

  10. 8. 2017 16:50 Prosincový hit Star Wars: Poslední z Jediů na svůj první trailer pořád ještě čeká, ale už to snad nebude dlouho. Mezitím se můžeme pokochat novými obrázky, které exkluzivně zveřejnil web Entertainment Weekly.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se na záběry z natáčení Star Wars: Poslední z Jediů

  Podívejte se na záběry z natáčení Star Wars: Poslední z Jediů

  17. 7. 2017 17:26 Disneyovská akce D23 byla místem, kde se mohl objevit druhý teaser, nebo rovnou i trailer na Star Wars: Poslední z Jediů. Bohužel jsme místo toho dostali „jen“ pohled za kamery, ale i záběry z natáčení nových Star Wars jsou fajn jednohubkou předtím, než dostaneme nový a plnohodnotný trailer.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Star Wars: Poslední z Jediů na fotkách a záběrech z natáčení

  Star Wars: Poslední z Jediů na fotkách a záběrech z natáčení

  25. 5. 2017 14:13 Teaser bychom měli, na trailer stále čekáme. Pokud bude Star Wars: Poslední z Jediů následovat ve šlépějích Star Wars: Síla se probouzí, dočkáme se předtím ještě druhého teaseru. Teď tu ale máme první pořádné oficiální fotky a taky jeden pohled za kulisy.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.