Captain Marvel: na scénu nastupuje nejmocnější postava celého MCU

- Trailery autor: Adam Homola

První trailer na Captain Marvel je konečně tady. Do premiéry zbývá ještě řada měsíců, a tak si Marvel schovává ty největší pecky až do dalších trailerů. Na první ukázku si tak Marvel moc materiálu nevystřílel, což je jenom dobře.

Carol Denvers má být ta nejmocnější postava celého MCU, jakou jsme kdy na plátně viděli, alespoň podle šéfa Marvelu Kevina Feigeho. Bude tak nesmírně zajímavé sledovat, jak se Denvers uvede ve své sólovce, ale především jak zapadne do Avengers 4, kde by měla sehrát nemalou roli.

Captain Marvel se odehrává v devadesátkách, takže v trailer vidíme a slyšíme i adekvátně omlazeného Nicka Furyho. Díky časovému zasazení se tak vlastně podíváme do nepříliš známého období, které se v MCU zase tak moc neukazovalo.

Navíc by to neměl být úplně typický origin tak, jak ho vyfasovaly jiné postavy. Začátky Carol Denvers tady sice uvidíme, ale podle všeho bychom neměli hodinu sledovat příhody normální ženské. Denvers už bude své síly mít, jen se s nimi bude učet správně zacházet, což by mohlo být zajímavější než typický pomalý rozjezd.

Příští rok se dočkáme hned tří filmů z MCU, a právě Captain Marvel bude první na ráně. Do kon si něj budete moct zajít už 8. března. O necelé dva měsíce později budou následovat čtvrtí Avengers, kteří půjdou do kin 3. května. Marvelácký hattrick pak 5. července uzavře Spider-Man: Far From Home, který se mimochodem v těchto dnech natáčí v Praze.

opw-15891_r2

opw-04698_r

opw-06977_r_0

opw-09677_r2_1

opw-16473_r2

opw-05957_r

captain marvel poster

Tagy: akční komiksové filmy Marvel marvelovky

Zdroje: Marvel Studios

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.