Plakát k filmu: Captain Marvel Premiéra

Captain Marvel Captain Marvel

Premiéra 7. 3. 2019 (za 2 měsíce)
USA, 2019

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Anna Boden, Ryan Fleck | celý štáb
Hrají:
Gemma Chan, Brie Larson, Mckenna Grace, Lee Pace, Ben Mendelsohn, Samuel L. Jackson | všichni herci

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 7. 3. 2019
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Captain Marvel

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Captain Marvel: druhý trailer má konečně šťávu i akci ve vesmíru

  Captain Marvel: druhý trailer má konečně šťávu i akci ve vesmíru

  4. 12. 2018 08:47 Druhý trailer na Captain Marvel je tady a na rozdíl od toho prvního má už i šťávu, nabízí toho víc a vůbec se to začíná celé hezky rýsovat.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Captain Marvel: na scénu nastupuje nejmocnější postava celého MCU

  Captain Marvel: na scénu nastupuje nejmocnější postava celého MCU

  19. 9. 2018 14:46 První trailer na Captain Marvel je konečně tady. Do premiéry zbývá ještě řada měsíců, a tak si Marvel schovává ty největší pecky až do dalších trailerů. Na první ukázku si tak Marvel moc materiálu nevystřílel, což je jenom dobře.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Brie Larson má v chystaném Captain Marvel doplnit Jude Law

  Brie Larson má v chystaném Captain Marvel doplnit Jude Law

  24. 11. 2017 09:36 Jude Law není žádný nováček a kariéru má hezky rozjetou už řadu let, ale v poslední době má štěstí na důležité role ve velkých, úspěšných a pravděpodobně i dlouhotrvajících sériích. Brzy ho totiž uvidíme jako Dumbledora v druhých Fantastických zvířatech a pokud všechno klapne, bude hrát i v chystaném Captain Marvel.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.