Úžasňákovi 2 - co víme o chystaném pokračování

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

O pokračování populárního animovaného filmu Úžasňákovi se mluví už hodně dlouho. Fanoušci si film přejí, ale zřetelnější obrysy dostal snímek až nyní. O dvojce se zmínil šéf studia Disney na začátku března a od té doby všichni čekají na další informace. Co tedy víme?

Film je podle CEO studia Disney Boba Igera již v přípravách a existuje dokonce tým, který na něm již pracuje. Zatím však nemá přiděleného režiséra!

Uzasnakovi

Velmi vážně se však spekuluje o Bradu Birdovi, který u Pixaru patří k důležitým postavám a režíroval i první díl. Ten již navíc oznámil, že po Mission Impossible: Ghost Protocol a Tomorrowland se vrací opět k animované tvorbě. Uvidíme, jak to celé dopadne, ale potěšující je, že se na druhém díle skutečně pracuje.

 

Tagy: animovaný film Pixar

Zdroje: Cïnemablend

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.