Tom Cruise představuje svoji nejakčnější Mission: Impossible

- Trailery autor: Adam Homola

Série Mission: Impossible zraje jako víno. Podle mě je s každým dílem lepší, zajímavější a hlavně odvážnější. A přesně tak se zatím rýsuje i letošní novinka Mission: Impossible – Fallout.

Letos to bude také poprvé, co jeden režisér natočil dva díly Mission: Impossible. Tom Cruise a Christopher McQuarie si očividně sedli – natočili spolu nejen předchozí Rogue Nation, ale taky Jacka Reachera.

McQuarie se navíc podílel jako scénárista či producent na Cruisově Mumii, Valkýře, Na hraně zítřka i na pokračování Jacka Reachera. A podle prvních ukázek to vypadá, že pan režisér opět sešlapává pedál k podlaze, zatímco Cruise leze ze sedadla spolujezdce na střechu dělat to, co umí nejlíp.

Před kameru se vedle Cruise vrací i Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Alec Baldwin a Michelle Monaghan. Bohužel jsme pro tentokrát přišli o Jeremy Rennera, ale dostali jsme solidní „náhradu“ v podobně Henryho Cavilla.

Aktuální Superman nebude mít s Cruisem slitování a v přiloženém traileru vidíme, že se umí ohánět jak pěstmi, tak zbraněmi. Mezi nováčky série je pak ještě ostřílená Angela Bassett.

Mission: Impossible – Fallout nabídne hromadu akce, z níž se drtivá většina natáčela přímo na place za pomocí praktických efektů a minimálního zapojení počítačových triků. Takže ten pán, co visí na letící helikoptéře, není kaskadér, nenatáčelo se to ve studiu, helikoptéra skutečně letěla a nikde okolo nebyl žádný green screen. Jen pro připomenutí: Tomu Cruisovi je 55 let…

Tagy: thriller akční

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.