Podívejte se na nové video a plakát z Mission: Impossible - Fallout

- Trailery autor: Adam Homola

Mission: Impossible - Fallout bude mít premiéru už za měsíc, konkrétně 2. srpna. Trailery jsou zatím lepší a lepší a teď jsme dostali i další drobný pohled za kulisy, respektive několik klasických prohlášení herců a pana režiséra.

Tom Cruise tentokrát tlačí na pilu akce, osudovosti a hlavně triků, kdy sám létá helikoptérou, sám visí pod helikoptérou a sám skáče z letadla. Režisér Christopher McQuarrie se pak snaží všechny jeho kousky natočit tak, aby z toho vylezl našlapaný akční thriller.

A přesně tak se zatím nová Mission: Impossible - Fallout tváří. Jako rychlá, dravá a nekompromisní akce, která by měla letošní letní filmovou sezónu pořádně oživit. On nás totiž žádný hollywoodský a velký akční film během léta nečeká.

Mrakodrap vsadí na něco trochu jiného a bude plný triků, od Hotelu Artemis můžeme čekat kde co, ale nového Johna Wicka asi tak úplně ne, Equalizer 2 bude zase menší a nad Predátorem pořád visí velký otazník. Mission: Impossible - Fallout by tak mohla hezky vyplnit mezeru a třeba dohnat Cruise k miliardě dolarů z kin? Uvidíme za pár týdnů.

Nový plakát k filmu:

mission impossible fallout poster

Tagy: akční mission impossible

Zdroje: Paramount Pictures

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.