Star Wars: The Rise of Skywalker - první teaser láká na návrat starého padoucha

- Trailery autor: Adam Homola

Netřeba chodit kolem horké kaše. Palpatine je zpátky. Stejně jako Lando, Luke, Leia a vůbec všichni, u kterých tak nějak tušíte, že budou zpátky. Samozřejmě včetně nové generace.

První teaser toho ukazuje docela dost, nicméně nic zásadního neprozrazuje. Vidíme Hvězdu smrti, jednu velkou honičku, útok Prvního řádu s Kylo Renem v čele a hodně zajímavý manévr Rey hned na začátku.

Závěr teaseru pak patří jak Palpatinovi, tak hlavně názvu filmu. Star Wars: Epizoda IX je pryč, teď tu máme Star Wars: The Rise of Skywalker. Na oficiální český název si budeme muset ještě chvíli počkat a podobně jako u The Last Jedi je to menší překladatelský oříšek.

Star Wars: The Rise of Skywalker bude mít premiéru letos v prosinci a jak už říkal režisér J. J. Abrams, nepůjde jen o zakončení jedné trilogie. Svým způsobem se tu budou zakončovat trilogie tři – ta původní, ta prequelová a ta aktuální.

Tagy: akční sci-fi fantasy dobrodružný star wars

Zdroje: Disney

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.