Plakát k filmu: Star Wars: Episode IX

Star Wars: Episode IX Star Wars: Episode IX

2019

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Star Wars: Episode IX

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 9. epizoda Star Wars se začne natáčet tento týden, vrátí se i mrtví herci

  9. epizoda Star Wars se začne natáčet tento týden, vrátí se i mrtví herci

  30. 7. 2018 12:11 Příští Star Wars, zatím stále známé pouze jako Star Wars: Episode IX, se začne natáčet už toto středu, tedy 1. srpna 2018. Režírovat bude J.J. Abrams, který natočil sedmičku a v případě devítky se podílel i na scénáři, který napsal společně s Chrisem Terriem. Lucasfilm teď ale především oznámil a potvrdil všechny hlavní herce, které příští rok uvidíme na plátně a kin a kteří by měli ságu o Skywalkerech snad definitivně uzavřít.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: John Williams se vrátí i do 9. epizody Star Wars

  John Williams se vrátí i do 9. epizody Star Wars

  12. 1. 2018 09:14 Nedávno jsme tu měli potvrzení, že Williams, skladatelská legenda, které bude v únoru 86 let, složí ústřední motiv pro film s Hanem Solem. A teď přišlo potvrzení o tom, že Williams dokončí celou „ságu Skywalkerů“ a postará se i o hudební motiv pro devátou epizodu.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Režisér Jurského světa šel z kola ven, devátou epizodu Star Wars po něm převezme Abrams

  Režisér Jurského světa šel z kola ven, devátou epizodu Star Wars po něm převezme Abrams

  12. 9. 2017 16:50 Sérii úspěšně restartoval a otevřel, teď ji zase uzavře. J. J. Abrams natočil povedený a veleúspěšný sedmý díl Star Wars: Síla se probouzí, a tak zatímco na letošním Star Wars: Poslední z Jediů pracuje Rian Johnson, Abrams celou novou trilogii zase uzavře.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.