Nový klip ze Star Wars: Poslední z Jediů naznačuje velký střet hlavních hrdinů

- Trailery autor: Adam Homola

Příští týden si budeme moct říct, že Star Wars: Poslední z Jediů dorazí už za měsíc. Pět týdnů ale uteče jak voda a my dostaneme oblíbené staré i nové hrdiny a jejich předposlední dobrodružství. Tedy alespoň prozatím.

Těžko předpokládat, že by se na to Disney po deváté epizodě vykašlala. Pojede se dál a dokud se bude držet takhle nastavená laťka, tak já se zlobit nebudu. Nový trailer na Poslední z Jediů hraje na výrazně osudovější a temnější notu než trailer první a svým střihem naznačuje taky velké věci.

Skoro jako by byla Rey proti Lukovi? Nebo je to naopak a postaví se Luke proti ní a vlastně proti všem? Spekulací o tom, že by se měl z hlavního hrdiny původních Star Wars stát nový velký záporák, nebo že Rey přestoupí na temnou stranu síly, je plný internet.

Šikovně sestříhané trailery si s námi budou hrát ještě pár týdnů, než se 14. prosince dozvíme, jak to teda vlastně všechno je.

Tagy: sci-fi fantasy star wars star wars the last jedi The Last Jedi

Zdroje: Star Wars YouTube

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.