Nejnovější Mad Max je podle kritiků nejlepším filmem roku 2015

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

I když to podle tržeb nevypadá, tak kritici napříč světovými médií mluví jasně a snímek Mad Max označili za nejlepší film roku 2015. A to ještě konec roku nenastal...

Mad Max: Fury Road rozhodně nebyl největším blockbusterem letošního léta.Za nejúspěšnější snímek letošních prázdnin můžeme bezesporu označit nejnovější dinosauří počin Jurský svět. Přesto Šílený Max zabodoval u kritiků, kteří jej označili za nejlepší snímek roku.

Režisér George Miller natočil první tři snímky slavné série s Melem Gibsonem v titulní roli, aby se po opravdu dlouhé době k tématu vrátil a natočil restart, který si získal nejen fanoušky původní řady, ale zjevně i novináře. Ti totiž skrze svoji asociaci filmových kritiků (Fipresci) novinku označili za nejlepší film roku 2015. Souhlasíte s takovým označením, nebo máte úplně jiný názor?

Tagy: mad max

Zdroje: Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.