Nechte si od režiséra Johnsona představit zákulisí nových Star Wars

- Trailery autor: Adam Homola

Na rozdíl od sedmé a deváté epizody Star Wars se o tu osmou postará někdo jiný, než J.J. Abrams. Star Wars: Poslední z Jediů natočil režisér Rian Johnson, a právě jemu je věnované nové video, které vás zatáhne za oponu natáčení hollywoodského velkofilmu.

Ve videu sice dostaneme i pár nových záběrů z filmu, ale hlavně se podíváme do zákulisí, dozvíme se jak velký je Rian Johnson fanoušek Star Wars a jaké to je být každý den na place. Na place, kde se to jen hemží postavami, loděmi a vůbec proprietami z předaleké galaxie.

Ke slovu se dostanou i herci v čele s Daisy Ridley a Markem Hamillem, kteří na Johnsona pějí samou chválu. Logicky tak nečekejte, že byste se snad z přiloženého videa dozvěděli něco nového, nebo že by někdo z přítomných prokecl něco, co by neměl(a).

Na to je Star Wars: Poslední z Jediů příliš velký film, příliš velká značka. LucasFilm tu má všechno pod palcem natolik, že videa podobného typu jsou často prostě nuda. V případě Poslední z Jediů ale tu výjimku udělejte a podívejte se, protože film se zatím rýsuje jako velká pecka a tady se můžete podívat alespoň na kousíček toho, jak to vypadá za kamerami.

Star Wars: Poslední z Jediů bude mít premiéru 14. prosince.

Tagy: sci-fi star wars star wars the last jedi The Last Jedi

Zdroje: Star Wars YouTube

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.