Hvězdy Jumanji vysvětlují moderní pojetí staré známé hry

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Není asi pochyb o tom, komu bude patřit prosinec. Vánočním (a lednovým) králem bude letos Star Wars: Poslední z Jediů. O vaše peníze a váš čas se bude přít ale ještě jedna značka, která by taky chtěla být velká a taky pro celou rodinu: Jumanji.

Jak už si asi pamatujete z předchozích zpráv, hlavním hrdinou a tahounem nového Jumanji: Vítejte v džungli je Dwayne Johnson. Ten má sice charisma a jdou mu akční filmy i komedie, ale ne vždy se trefí.

A zrovna nové Jumanji vypadá popravdě všelijak. Místy zajímavě, lákavě a zábavně, zatímco místy je to trochu cringe, co si budeme povídat. Pořád by z toho ale mohla vzejít alespoň zábavná blbina, kterou těch pár hodin v prosinci či lednu zabít jde. Tedy poté, co si zajdete na Star Wars a sympaticky vypadajícího největšího šoumana.

Tagy: komedie akční dobrodružný

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.