Nové Jumanji se… povedlo?

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Kdo by to byl čekal. Jumanji: Vítejte v džungli nevypadlo z trailerů nijak zvlášť dobře, digitální triky byly příliš digitální, vtípky občas povedené, jindy zase trapné, a to se ještě Rock zaklínal citlivými odkazy na Robina Williamse a jedničku obecně. Hlavně po zpackané Pobřežní hlídce to znělo jako recept na průšvih, ale ono to prý nakonec dopadlo dobře.

Alespoň tak zní první reakce kritiků i dalších lidí, kteří už měli šanci nové Jumanji vidět. Prý je to velká sranda, chemie mezi herci funguje na výbornou, Jack Black hrající teenagerku je skvělý a celý film má taky velké srdce.

„Teď můžu říct, že největším překvapením letošních Vánoc je Jumanji. Je to velká zábava, hrozně vtipné, super chemie mezi herci (hlavně mezi Rockem a Hartem). Fanouškům videoher se to bude líbit ještě víc. Jděte na to s celou rodinou,“ napsal na Twitteru Erik Davis.

John Steven Rocha zase mluví o dobře fungující výměně těl mladých za „staré“ a o dobře zpracované akci. Corey Chichizola chválí pomrknutí směrem k Robinu Williamsovi, zatímco Peter Sciretta přiznává, že čekal sice to nejhorší, ale musí přiznat, že „nové Jumanji je velká zábava.“

První reakce jsou tak až překvapivě pozitivní, ale pořád je nutné je brát s rezervou. Jde o první reakce a ty byly pozitivní i v případě Ligy spravedlnosti. Po desítkách recenzí na Metacritic budeme chytřejší, ale možná, možná to nakonec nebude takový průšvih, jak se leckdo bál.

Tagy: komedie akční dobrodružný

Zdroje: Twitter.com

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.