Plakát k filmu: The Greatest Showman on Earth Premiéra

The Greatest Showman on Earth Greatest Showman, The

Premiéra 28. 12. 2017 (za měsíc)
USA, 2017

Žánr:
drama, životopisný, muzikál

Původní výpravný muzikál inspirovaný životním příběhem amerického obchodníka a baviče P. T. Barnuma (Hugh Jackman), zakladatele největšího pojízdného cirkusu v USA.

Původní výpravný muzikál inspirovaný životním příběhem amerického obchodníka a baviče P. T. Barnuma (Hugh Jackman), zakladatele největšího pojízdného cirkusu v USA. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 28. 12. 2017
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu The Greatest Showman on Earth

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Největší Showman vám v prosinci vykouzlí úsměv na tváři

  Největší Showman vám v prosinci vykouzlí úsměv na tváři

  15. 11. 2017 10:40 Největší Showman vypadá i po druhém traileru jako ten druhý film, na který si v prosinci budete chtít zajít. Většina z nás to ale možná toho 28. prosince nestihne a zajde si na Jackmana až v lednu, což ale na atraktivitě prezentovaného materiálu nijak neubírá. Naopak.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Selhání a trapasy, Matky na tahu o Vánocích a další trailerové novinky

  Selhání a trapasy, Matky na tahu o Vánocích a další trailerové novinky

  29. 6. 2017 14:11 Příšerná selhání a trapasy nesourodé partičky zpěvaček v pokračování komediální série Ladíme, hořkosladká komedie režiséra Akiho Kaurismäkiho Druhá strana naděje, šestnáctiletá dívka experimentující s drogami a sexem v dramatu Axolotl Overkill, drama Život za život, komedie Matky na tahu o Vánocích a mnoho dalších trailerových novinek uplynulého týdne.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jackman a Efron roztáčí v The Greatest Showman první velkou cirkusáckou show

  Jackman a Efron roztáčí v The Greatest Showman první velkou cirkusáckou show

  29. 6. 2017 11:31 Už z fotek vypadal The Greatest Showman sympaticky a první trailer to jen potvrzuje. Jackmanovo charisma je skoro hmatatelné, Efron mu zdatně sekunduje a zbytek ansámblu vypadá minimálně zajímavě.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.