Dwayne Johnson potvrdil, že na pokračování veleúspěšného Jumanji se už pracuje

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Jumanji: Vítejte v džungli byla obrovská, nečekaná pecka. Film utržil jen v amerických kinech přes 400 milionů dolarů, ve zbytku světa pak bezmála 550 milionů dolarů. Rockovo dobrodružství a pokračování původního Jumanji se tak vyškrábalo skoro na miliardu dolarů jen z kin, což nečekal asi nikdo. A tak budeme mít pokračování.

Přijde mi, že i kdyby film utržil v kinech jen polovinu toho co nakonec utržil, byl by další díl naprosto jasný. S (téměř) miliardou na kontě to je ale pro Sony absolutně prioritní projekt. Zástupci studia snesou Rockovi modré z nebe, postaví mu ty posilovny na place klidně tři, jen aby to udělal co nejdřív.

Jumanji 3 se zatím ještě nenatáčí a kdo ví v jaké fázi je scénář, ale sám Rock na Instagramu oznámil, že přípravy už začaly a že dvojka bude. Kdy, to se zatím neví a asi málokdo v Hollywoodu je tak vytížený jako Rock. Vedle několika rozjetých filmů a kampaní pro ně má i několik dalších „vedlejších“ projektů a do toho zvládá ještě posilovat tak, že pořád vypadá jako obří gorila.

Jestli vás Jumanji bavilo a nemůžete se Rocka nabažit, máte štěstí. Můžete si totiž zajít do kina na Rampage, které má premiéru právě dnes. A sice je to z trochu jiného soudku než Jumanji, ale pokud vám nevadí „hloupé“ spektákly, jejichž jediným cílem je vás jednoduše pobavit, neměli byste snad z kina odcházet zklamaní.

Recenze má Rampage docela slušné, alespoň tedy v kontextu své vlastní specifické kategorie a pokud jste cílovka, bude Rockův nový film asi fajn. A důkazem toho, že se Rock opravdu nefláká, je Skyscraper. Další velký film s plešatým bývalým wrestlerem v hlavní roli, který má premiéru už v červenci.

Tagy: byznys

Zdroje: Box Office Mojo,The Rock Instagram

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.