Plakát k filmu: Skyscraper Premiéra

Mrakodrap Skyscraper

Premiéra 12. 7. 2018 (za 4 měsíce)
USA, 2018

Žánr:
akční
Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 12. 7. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Skyscraper

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Marvelovské novinky a nejžhavější trailerové akčňáky

  Marvelovské novinky a nejžhavější trailerové akčňáky

  9. 2. 2018 10:00 V tomto roce se mají fanoušci Marvelu na co těšit. Na květen je plánovaná dvojka Deadpoolu, v červenci se pak Ant-Man spolu s Waspem snaží odhalit tajemství z jejich minulosti a marvelovskou jízdu tohoto roku zakončí říjnový Venom. Mimo to nás brzy čeká zánik Jurského světa, Dwayne Johnson při záchraně rodiny z hořícího mrakodrapu, Tom Cruise v roli Ethana Hunta a nejnovější Star Wars.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jednonohý Rock se ve Skyscraper pokouší napodobit Smrtonosnou past i Skleněné peklo

  Jednonohý Rock se ve Skyscraper pokouší napodobit Smrtonosnou past i Skleněné peklo

  6. 2. 2018 08:00 Dwayne „The Rock“ Johnson je teď díky nezastavitelnému Jumanji jako na koni a další potenciální hity čekají v záloze. Co si budeme povídat, z Rampage se asi skoro miliardový projekt nevyklube, ale Skyscraper by mohl po úspěchu Jumanji alespoň částečně pokukovat.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.