Plakát k filmu: Skyscraper Premiéra

Mrakodrap Skyscraper

Premiéra 12. 7. 2018 (za 3 týdny)
USA, 2018, od 12 let

Žánr:
akční

Dwayne Johnson se opět vrací jako nezapomenutelný akční hrdina, tentokrát nasadí vlastní život pro záchranu obyvatel mrakodrapu.

Dwayne Johnson se opět vrací jako nezapomenutelný akční hrdina, tentokrát nasadí vlastní život pro záchranu obyvatel mrakodrapu. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 12. 7. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Skyscraper

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Mrakodrap: Rock pokukuje po Smrtonosné pasti i Skleněném pekle

  Mrakodrap: Rock pokukuje po Smrtonosné pasti i Skleněném pekle

  24. 5. 2018 11:30 Rock už konečně přestal předstírat a naprosto otevřeně přiznává, že ho při tvorbě Mrakodrapu inspirovala trojice filmů: Smrtonosná past, Skleněné peklo a Uprchlík. A je pravdou, že minimálně první dva jmenované filmy z nového traileru doslova září a je nad slunce jasné, že tady se tvůrčí tým inspiroval opravdu hodně.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Marvelovské novinky a nejžhavější trailerové akčňáky

  Marvelovské novinky a nejžhavější trailerové akčňáky

  9. 2. 2018 10:00 V tomto roce se mají fanoušci Marvelu na co těšit. Na květen je plánovaná dvojka Deadpoolu, v červenci se pak Ant-Man spolu s Waspem snaží odhalit tajemství z jejich minulosti a marvelovskou jízdu tohoto roku zakončí říjnový Venom. Mimo to nás brzy čeká zánik Jurského světa, Dwayne Johnson při záchraně rodiny z hořícího mrakodrapu, Tom Cruise v roli Ethana Hunta a nejnovější Star Wars.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jednonohý Rock se ve Skyscraper pokouší napodobit Smrtonosnou past i Skleněné peklo

  Jednonohý Rock se ve Skyscraper pokouší napodobit Smrtonosnou past i Skleněné peklo

  6. 2. 2018 08:00 Dwayne „The Rock“ Johnson je teď díky nezastavitelnému Jumanji jako na koni a další potenciální hity čekají v záloze. Co si budeme povídat, z Rampage se asi skoro miliardový projekt nevyklube, ale Skyscraper by mohl po úspěchu Jumanji alespoň částečně pokukovat.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.